Myymälät

Salo

Puhelinnumero

02 727 5700

Osoite

Kaakelitehtaankatu 2, 24260 Salo

Aukioloajat

MA – PE 9 – 17, LA 10 – 13 (suljettu lauantaisin 1.6.-31.8.)

Kaarina

Puhelinnumero

044 512 3456

Osoite

Kärrykatu 8, 20780 Kaarina

Aukioloajat

MA – PE 10 – 17

Henkilökunta

Myynti

Ari Järvi

Toimitusjohtaja
Lämmitysjärjestelmät

ari.jarvi@energiatalo.fi
puh. 044 512 3451

Rauno Anttila

Myyntineuvottelija
Lämmitysjärjestelmät

rauno.anttila@energiatalo.fi
puh. 044 512 3470

Lars Sjöblom

Myyntineuvottelija
Aurinko- ja lämmitysjärjestelmät

lars.sjoblom@energiatalo.fi
puh. 044 512 3402

Betjäning även på svenska!

Peter Kunze

Aurinko- ja lämmitysjärjestelmät

peter.kunze@energiatalo.fi
puh. 044 512 3457

Lämpöpumppuasennukset ja -huolto

Jukka Kankaanpää

Työnjohtaja

jukka.kankaanpaa@energiatalo.fi

Tapio Järvi

Työnjohtaja
Aurinkojärjestelmät ja ilmalämpöpumput

tapio.jarvi@energiatalo.fi

Kimmo Karjunen

Lämpöpumppuasentaja

kimmo.karjunen@energiatalo.fi

Hannu Vuorinen

Lämpöpumppuasentaja

hannu.vuorinen@energiatalo.fi

Ilmari Väisänen

Lämpöpumppuasentaja

ilmari.vaisanen@energiatalo.fi

Klaus Lindholm

Lämpöpumppuasentaja

klaus.lindholm@energiatalo.fi

Esa Virtanen

Lämpöpumppuasentaja

esa.virtanen@energiatalo.fi

Tommi Leino

Lämpöpumppuasentaja
Kanavapuhdistukset

tommi.leino@energiatalo.fi

Juha-Matti Saari

Lämpöpumppuasentaja

juha-matti.saari@energiatalo.fi

LVI-asennukset

Tapio Voutilainen

LVI-asentaja

tapio.voutilainen@energiatalo.fi

Yhteistyökumppanit

Mikko Vainio

Putkityö Vainio
LVI-asentaja

Pekka Yliräisänen

LVI-Asennus Yliräisänen Oy
LVI-asentaja

Myymälä ja toimisto

Marita Juutilainen

Myymälävastaava

marita.juutilainen@energiatalo.fi

Kirsi Järvi-Anttila

Toimistovastaava

kirsi.jarvi-anttila@energiatalo.fi

Liinu & Luca

Toimistokoirat

luca@energiatalo.fi